Pirelli vasarinės padangos elektromobiliams bei hibridiniams automobiliams

Pirelli vasarinės padangos elektromobiliams. Šiuo metu ekologija ir aplinkos apsauga yra itin populiarios temos, ne išimtis ir automobilizmo sritis, kur skiriama labai daug investicijų ir dėmesio inovacijoms, kurios yra skirtos naujų produktų kūrimui bei technologijų tobulinimui.

Pirelli vasarinės padangos elektromobiliams

Tad Pirelli sukūrė vasarines padangas Pirelli P Zero, skirtas automobiliui 2021 m. Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition. Šios vasarinės padangos yra sukurtos elektromobiliams, siekiant užtikrinti tobulą automobilio manevringumą ir valdymo kontrolę, tačiau neprarandant įprasto Mustang automobiliui sportiškumo. Naujai sukurtos vasarinės padangos puikiai tinka ir hibridiniams automobiliams, nes padangų protektorius yra pagamintas iš inovatyvaus gumos mišinio, kuris turi labai daug privalumų, siekiant sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, padidinti jų pravažumo atstumą ir garantuoti puikų sukibimą su kelio danga bei sumažinti keliamo triukšmo lygį, taip užtikrinant dar didesnį vairavimo komfortą. Vasarinių padangų dėka atrastas technologinis sprendimas, padedantis įveikti didelį momentinį greitį, sukuriamą elektros variklio sukimo momentu. Bei padidinti keliamą galią, padedančią išlaikyti transporto priemonės su akumuliatoriumi svorį.

Naudinga pasidomėti:

Pirelli vasarinių padangų privalumai

Vasarinės padangos yra sukurtos vadovaujantis Pirelli filosofija „PerfectFit“. Kuri leidžia pasikeitus naujas padangas, mėgautis visais jų privalumais, turint automobilį su visais varančiais ratais bei dviem elektros varikliais, kurių vienas yra automobilio priekyje, o kitas – gale. Gamybos procese buvo siekiama pagerinti automobilio našumą, kad jis gebėtų įveikti net ir pačias sudėtingiausias važiavimo sąlygas, įvairia kelio danga bei oro sąlygomis.

Padangas galima įsigyti ir internetu

Pirelli padangas galima patogiai įsigyti ir internetu. Pavyzdžiui tai nesudėtingai galite padaryti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt. Kurioje prekiaujama ne tik šio gamintojo, bet ir kitų, žinomų visame pasaulyje prekės ženklų gaminiais. Jus tikrai nustebins puikus kainos ir kokybės santykis, greitas aptarnavimas ir operatyvus užsakytų padangų komplekto pristatymas jūsų nurodytu adresu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *